Nowelizacja VAT 2021 Szkolenia VAT

O nas
Akademia MDDP  jest organizatorem szkoleń i konferencji z zakresu rachunkowości, podatków, zarządzania, prawa i finansów. Przygotowujemy szkolenia dla firm, aby dostarczać wiedzę, która zapewnia stabilny wzrost przedsiębiorstw, w których pracują  uczestnicy naszych przedsięwzięć.
Kilkunastoletnia praktyka i doświadczenie, jakie posiada kadra pracowników Akademii MDDP w organizowaniu szkoleń i konferencji na polskim rynku, pozwala na korzystanie z wiedzy najwyższej klasy ekspertów i wykładowców. Nasi prelegenci to najbardziej doświadczeni pracownicy spółki podatkowej MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy, jak również niezależni specjaliści od lat prowadzący kursy i szkolenia w swoich dziedzinach. Wykładowcy są nie tylko autorami licznych publikacji książkowych oraz artykułów prasowych, jak również biorą czynny udział w aktualizowaniu istniejącego i tworzeniu nowego prawa bilansowego i podatkowego. Współpracujemy m.in. z Uniwersytetem Łódzkim, Uniwersytetem Warszawskim, Politechniką Warszawską, Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego, firmami doradczymi tzw. wielkiej czwórki, MDDP, Baker & McKenzie – łącznie z blisko 150 „trenerami”.

"Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorstw w rozwijaniu oraz podnoszeniu ich efektywności rynkowej poprzez dostarczanie sprawdzonej i rzetelnej wiedzy".


W ramach naszej działalności organizujemy: 

  •   Konferencje
  •   Szkolenia księgowe
  •   Szkolenia branżowe
  •   Szkolenia budżetowe
  •   Szkolenia biznesowe
  •   Szkolenia zamknięte (In Company)
  •   Kursy zawodowe
  •   Studia podyplomowe
 
Do Państwa dyspozycji przeznaczono przestronne, klimatyzowane i świetnie wyposażone sale. Wykorzystywany jest także kompleks różnorodnych sal konferencyjnych i wysokiej jakości catering na terenie Warszawy i całej Polski.
Menu główne
Zobacz także
Kontakt

Akademia MDDP
Browary Warszawskie, Biura "Przy Warzelni"
ul. Grzybowska 56
00-844 Warszawa
Tel. (022) 208 28 26
Fax. (022) 211 20 90
biuro@akademiamddp.pl
www.akademiamddp.pl

Partnerzy
Reklama